Odložení soutěže IEA na rok 2021

Tento ročník soutěže IEA byl v prvním pololetí 2020 postižen v důsledku epidemie COVID19 omezením provozu a poklesem obratu v řadě firem a agentur. Prioritu měla stabilizace provozu. Z průběžných informací a rozhovorů s řadou manažerů z cílové skupiny soutěžících firem, vyplynuly informace vedoucí k odhadu, že letos by se soutěže IEA, zúčastnil jen poloviční počet nominací oproti loňsku. To by vedlo bohužel ke stavu, kdy by soutěž z provozního pohledu skončila ve ztrátě. Z toho důvodu jsem rozhodnutí o odložení soutěže na druhou polovinu roku 2020 přehodnotil a rozhodl se soutěž IEA uspořádat až v první polovině roku 2021. 

 

Stávající čas od července 2020 do ledna 2021 využijeme na informování o stávajících projektech, u kterých získáme od přihlašovatelů svolení na publikaci informací o strategii, řešení realizace projektů a zejména o výsledcích, které přinesl. Máte-li zájem svůj projekt publikovat, pošlete nám informace na e-mail Asociace.BIZ nebo využijte nominační formulář a přihlášku projektu podejte už nyní, rádi se s projektem nebo kampaní seznámíme a připravíme ho pro publikaci na našem webu, newsletteru a sociálních sítích soutěže.

 

Nominační období soutěže zahájíme 11.1.2021. Pokud jste plánovali podat přihlášku už nyní, využijte následující půlrok k detailnímu zdokumentování úspěšnosti vašeho projektu a sledujte průběžně informace o plánovaných workshopech na kterých plánujeme představit jak podat úspěšně přihlášku do soutěže IEA.

 

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobní údajů.