Jak podat přihlášku v soutěži IEA20?

Proč se přihlásit do soutěže IEA? 

Internet Effectiveness Awards je nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů. Pokud se chcete na online trhu profilovat jako profesionální dodavatel, který umí navrhnout strategii kampaně, zvýšit její výkon, dodat klientovi optimalizovaný web nebo online či mobilní aplikaci, která zadavateli přináší profit, dejte o sobě vědět. Zadavatelé preferují dodavatele s referencemi z projektů, které přinesly prokazatelný přínos. Ukažte se v soutěži IEA a dejte o sobě vědět.  

 

Jaké projekty mohou soutěžit?

Přihlásit můžete jakékoli softwarové a kreativní řešení využívající internet. Soutěží pouze řešení realizovaná v letech 2018 – 2019, s možným přesahem spuštění nejpozději do konce března 2020.U přihlášeného projektu musíte neveřejně, pouze pro potřebu rozhodování poroty, doložit jejich výsledky = přínos zadavateli. Nejlépe formou výpočtu ROI nebo případně náhradním ukazatelem efektivity. Soutěž je kvůli objektivitě rozdělena na 3 hlavní kategorie: 

ONLINE APLIKACE

ONLINE KAMPANĚ

 

 

 

INOVACE

 

Dále pak jsou řešení zařazena ještě do oboru podnikání klienta, v kterém soutěží všechny přihlášky. 

 

 

Jak podat přihlášku?

Přihlášku do soutěže může podat jak agentura /dodavatel tak klient / vlastník projektu. Přihláška se podává online, vzhledem k rozsahu textu nominace doporučujeme si formulaci přihlášky připravit předem a následně jej vložit do formuláře. Přihlášky podané do 10.4. jsou za zvýhodněných podmínek, celková uzávěrka přihlášek je 30.4.

 

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobní údajů.