Porota

  • Novináři z odborných médií
  • Odborníci z profesních asociací
  • Nezávislí odborníci
  • Odborníci z akademické sféry
  • Manažeři úspěšných on-line projektů
Kdo zasedne v porotě?
Petra Balcarová

Petra je již třetím rokem v kreativní reklamní agentuře WMC Grey s nadnárodní klientelou. Nyní na pozici online strategy planner. Dříve se během své více než 10ti leté kariéry věnovala mediím, produkci online projektů i telekomunikacím. Jako nejzábavnější a zároveň nejtěžší považuje vytvoření kreativního projektu, který svým virálním potenciálem překročí efektivitou klasických placených médií. V současné době pracuje převážně pro klienty: CzechTourism, Kofola, PG a další.

Lukáš Balek

Na Lukášovo vizitkách jste mohli zahlédnout pozice jako CTO, CMO, Project Manager, E-mailing nebo GDPR Specialista, v neposlední řadě i Community Leader. To ale není podstatné. Lukáš je totiž v první řadě člověk, který vždy jde tak trochu proti davu a hledá to nejlepší, nejefektivnější, a hlavně koncepční řešení. Dokud jej nenajde. A právě takový je i jeho pohled „efektivitu jakéhokoliv projektu.“

Kateřina Borovanská

Kateřina řídí content marketingovou agenturu FREYA, věnuje se strategickému řízení zakázek, konzultuje v oblasti content marketingu, brand buildingu, corporate publishingu a PR. Pořádá soutěž Fénix content marketing, která každoročně vyhlašuje nejlepší práce v oblasti obsahové marketingu v ČR. Vede Asociaci content marketingu, která sdružuje agentury, které se věnují edukaci, kultivaci a rozvoji trhu v tomto oboru.
Sbírá firemní i klasické magazíny z ČR i zahraničí od roku 2002.

Tomáš Čermák

Spoluzakladatel vývojářské společnosti eMan, ve které má starost veškeré aktivity související s marketingovou komunikací. Marketingu a komerčnímu využití mobilních technologií se věnuje více než 15 let. Zajímá se o ekonomické a sociální dopady spojené s technologiemi a inovacemi.

David Fišer

David začínal s marketingem v softwarové společnosti AMI, pak 3 roky vyvíjel online samoobsluhu Moje O2. Následně ve Vodafonu na pozici Online Sales & Experience Manager pečoval o web, e-shop a skvělou zákaznickou zkušenost napříč všemi online kanály. V současnosti pracuje na digitální transformaci mezinárodní neziskovky Transcendental Meditation.

Pavel Houser

Pavel je výkonný ředitel digitální agentury AITOM, kterou před mnoha lety sám založil. V oblasti digitálního marketingu se pohybuje již téměř 15 let a dnes má v AITOMu na starost především strategický rozvoj firmy, jednání s významnými klienty a péči o prestiž celé agentury. Pod jeho vedením vznikají projekty, které se pravidelně umisťují na nejvyšších příčkách v soutěži WebTop100. Od roku 2016 je také členem správní rady Asociace.BIZ. Ve volném čase rád aktivně sportuje, hraje na klavír a věnuje se rodině.

Petr Houzar

Petr má v Googlu na starosti mediální a kreativní agentury, věnuje se platformě YouTube a tématu budování značky. Dříve pracoval jako manažer globální digitální komunikace značek Karlovarských minerálních vod,  v digitálním marketingu společnosti Vodafone a v mediální agentuře Mindshare. Petr je držitelem mnoha českých i mezinárodních digitálních ocenění.

Dominik Hrodek

Zkušený marketingový konzultant, stratég a publicista. Nyní působí jako CMO Deloitte Legal, v minulosti zastával vedoucí pozice v oblasti komunikačních agentur, např. Deputy Managing Director agentury Dark Side nebo Marketing & Strategy Director OgilvyOne/OgilvyInteractive. Je duchovním otcem mediálního projektu datové žurnalistiky Česko v datech, se kterým získal celou řadu ocenění. Dominik přednáší marketingovou komunikaci na VOŠ Scholastika a na UTB Zlín.

Jan Jirsa

Jan se v online marketingu pohybuje 12 let. Zkušenosti dříve sbíral více než 6 let v on-line marketingové agentuře Advertures, ze které si na rok odskočil do společnosti Vodafone. Od roku 2010 je zodpovědný za distribuci obsahu napříč kanály, digitální aktivity, eventy a PR v regionu střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky ve spol. LEGO.

Jaroslav Kaucký

Jarda působí v oblasti e-commerce business consulting. Dříve působil ve společnosti ACOMWARE a jako marketingový ředitel v Pepa.cz, kde byl zodpovědný za veškeré online aktivity portálu. Celá jeho kariéra je spojena s e-commerce od vývoje e-shopů až po bussinesové strategie pro startupy. Externě přednášel na VŠE a vystupoval na několika odborných konferencích.

Ondřej Klega

Ondřej je podnikatel a investor. Od roku 2006 se podílel na rozvoji e-commerce z undergroundu do mainstreamu. Dále byl členem vedením a spolumajitelem společnosti ACOMWARE, zaměřenou na poradenství v e-commerce. Jako konzultant úzce spolupracoval s předními českými e-shopy na rozvoji jejich podnikání, také se podílel na rozvoji platformy Eshopisty.

 

Jan Klika

Kariéru v médiích zahájil v B2B časopise Výběr, kde se věnoval managementu maloobchodu. Působil jako šéfredaktor časopisu Pharma Profit, který lékárnám radí s marketingem. Přispíval do časopisů Psychologie dnes nebo Bel Mondo. V současnosti je redaktorem Marketing & Media. Vystudoval Mediální studia na Univerzitě Karlově v Praze.

Petr Kleiner

Petr se marketingu věnuje od studií. Začínal v Pojišťovně České spořitelny, později v Profireal a od roku 2002 působil ve skupině ČSOB jako marketingový ředitel. Jeho kampaně a projekty získaly celou řadu ocenění: například Grand Prix IEA, cenu Metro Zlatá Pecka, EFFIE Awards, FWA Site of the Day Award nebo 1. místo za web v soutěži Webtop100 v roce 2012. V současnosti pracuje jako nezávislý marketingový konzultant a poradce pro rozvoj značek.

Michal Krutiš

Michal tvoří digitální marketingové strategie pro e-shopy, B2B i B2C firmy. Pomáhá jim řídit výkonnostní marketing. Začínal jako SEO konzultant v roce 2003, založil H1.cz a řídil marketing několika firem. Nyní je marketér na volné noze a provozuje projekt MarketingoveMapy.cz.

Michal Kříž

Začínal jako novinář ve vydavatelství Motor-Presse Bohemia, vyzkoušel si práci freelancera, produkčního i tiskového mluvčího. Založil první českou internetovou komunikační agenturu První multimediální, která pracovala pro velké české a nadnárodní klienty. Svojí agenturu po 11 letech prodal skupině Et Netera. V roce 2010 stál u vzniku konzultační agentury Dark Side.

Petr Kuneš

Pohybuje se v oblasti médií 20 let. Do roku 2010 pracoval 11 let v rakouské investiční skupině EPIC, kde měl na starosti projekty především z oblasti telekomunikací a médií. Poté působil 3 roky v Googlu, kde uzavíral strategická partnerství v regionu střední a východní Evropy a byl také ambasadorem YouTube pro Českou republiku. V letech 2013 - 2018 působil v ČSOB, kde se věnoval designu nových služeb, inovacím a strategickým partnerstvím. Od podzimu 2019 zastává post ředitele pro digitální bankovnictví a inovace v Bance Creditas. 

Michelle Losekoot

Michaela je digitální vypravěč. Už 8 let pomáhá firmám s obsahovým marketingem: vymýšlí se svými klienty dobrý obsah na sociální sítě, pečuje o jejich online komunity a píše pro ně texty. Školí firemní týmy, aby vše zvládly samy. Vede veřejné kurzy sociálních sítích, tvůrčího psaní a copywritingu. Momentálně píše knihu o sociálních sítích pro nakladatelství Jan Melvil.

Daniel Mansour

Daniel se stal na webu závislý hned po jeho prvním připojení před 24 lety. Vzhledem k tomu jak velkou roli hrálo IT, grafika a animace a internet v jeho životě byl online marketing logický směr kariéry již při škole. Z 13 let praxe strávil 9 let v mediálních agenturách (Universal McCann, MEC/Wavemaker) a 4 roky v různých online projektech (Volny, Seznam). V průběhu let minulých byl členem výkonné rady SPIR, porotcem v soutěžích Young Lions a WebTop100, publikoval v několika odborných titulech a prezentoval na konferencích.

Pavel Pola

Ve firmě Etnetera Activate vede už čtvrtým rokem tým zabývající se chytrým e-mail marketingem založeným na datech. Předtím působil 11 let na pozici technického ředitele ve firmě Etnetera. Má rozsáhlé zkušenosti s více než 10 e-mailovými nástroji, zabývá se do hloubky doručitelností e-mailů, přednáší o správných postupech chytrého e-mailingu na konferencích, spolupodílel se na přípravě semináře o e-mailingu na DigiSemestru a je na něm poznat na první pohled, že e-mailing je jeho vášeň.

Jiří Randák

Jiří Randák je marketingový a digitální expert, který se soustředí na vytváření efektivních a udržitelných digitálních řešení. Má zkušenosti s nastavením a plněním obchodních plánů v omnichannel distribuci finančních společností jako např. Generali Group, Česká spořitelna, nebo BNP Paribas Cardif Pojišťovna.

Marek Říha

Má za sebou přes dvě dekády práce v oboru komunikace, marketingu a grafického designu. Díky mnohaletým zkušenostem v různých segmentech evropského trhu, pomáhá budovat a rozvíjet lokální i mezinárodní značky. Jeho preferencí jsou efektivní, použitelné a obchodně úspěšné realizace. Řadu let vedl svou vlastní komunikační agenturu Insidea a dnes působí v Acomware na pozici Communication & Brand Strategist, kde buduje oblast kreativní komunikace v segmentu E-commerce a celkově digitálním světě i mimo něj.

Václav Stříteský

Docent na katedře marketingu Fakulty podnikohospodářské VŠE. Vyučuje specializovaný kurz Marketing na internetu a pokročilý kurz marketingu pro magisterský stupeň studia. Od roku 2009 je tutorem v mezinárodním programu CEMS. Působí jako konzultant a lektor odborných školení pro firemní klientelu.

Jakub Strýček

Jakub Strýček po studiích vedl vlastní marketingovou společnost. Další zkušenosti sbíral v marketingu zpravodajské agentury Mediafax. Poté jako brand manager ve skupině TV Nova provedl značky digitalizací televizního trhu. Naposledy vedl v mediální skupině Mafra centrální tým marketingu. V současnosti řídí v Zonky vše kolem marketingu a komunikace. Zabývá se tím, aby značka Zonky rostla i v budoucnu tak jako dnes a služba se stala synonymem pro jedničku na fintechové scéně nejen v ČR.

Martin Svoboda

Martin poslední tři roky v Googlu pomáhal klientům s jejich digitální transformací ve třech fázích. Přechod z online do offline, škálování projektů skrz expanzi do zahraničí a růst z výkonostního marketingu do budování značky. Před Googlem prošel startupem na augmentaci CRM a amsterdamskou pobočkou akcelerátoru Startupbootcamp a pět let působil v klientském servisu mediální agentury OMD, kde měl na starosti klienty v České republice, Slovensku a Maďarsku.

Leoš Špachta

Leoš je výkonným ředitelem Asociace.BIZ a organizátorem soutěže IEA. Digitálnímu marketingu se se věnuje  jako Head Of Sales v agentuře FRAGILE. Pracovně se v online businessu pohybuje od roku 2004, kdy přivedl na český internet i samotného Járu Cimrmana. V období 2005 až 2016 byl spolumajitelem internetové agentury MEDIA FACTORY. 

Ivo Vašíček

Čestný president Českého institutu manažerů informační bezpečnosti a místopředseda České pirátské strany. Má rozsáhlé zkušenosti s implementací a využitím prostředků ICT v byznysu i veřejné správě. Nyní jsem obchodním ředitelem společnosti Vsitech.

Jan Vetyška

Od roku 2006 je výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Jan se profesně věnuje hlavně rozvoji e-komerce v ČR. Kromě své hlavní činnosti v APEK je také členem představenstva Svazu obchodu a cestovního ruchu. Jan je také hrdým lektorem iCollege, dále často aktivním přednášejícím na odborných konferencích či seminářích.

Luděk Vorel

Luděk se v online prostředí pohybuje již více jak 17 let. Od roku 2007 spolupracuje s digitální agenturou PragueBest, kde vede UX a UI oddělení. Spolupracoval na spoustě úspěšných projektů, které získaly ocenění v soutěžích jako WebTop100, IEA apod. Mezi nejvýznamnější patří Centrum Foto Škoda, LOAP nebo Potten&Pannen Staněk.

Adam Zbiejczuk

Spouštěl v ČR on-line komunikaci mBank. V agenturách Ataxo a H1.cz se podílel na vývoji monitorovacího nástroje Social Insider. Poté se stal partnerem v agentuře Influencer.cz, kde pomáhá klientům se sociálními sítěmi a influencer marketingem. Organizuje pravidelná setkání profesionálů v oblasti sociálních médií #babeltalk a jednou za rok mezinárodní BabelCamp.

Lubor Zoufal

Ředitel strategického rozvoje mediální skupiny Lagardere Active ČR a jednatel rozhlasového mediazastupitelství RADIOHOUSE. V Lagardere Active ČR stojí za vznikem internetové divize, která nyní rozvíjí weby např. rádií Evropa 2, Frekvence 1, BBC/ZET, interaktivní hudební službu Youradio, hudební server Koule.cz, zábavní Humr.cz, dětský web Pigy.cz a další.

Nedůvěřujete některému z porotců?

Víte, že máte právo vyřadit až 2 porotce z hodnocení svého projektu? Tito porotci nemají přístup k důvěrným informacím v přihlášce. Porotci se navíc dobrovolně zříkají hodnocení všech projektů, u kterých by mohl nastat střet zájmů.

Zjistěte víc v pravidlech
Zjistěte více o soutěži

Podívejte se, podle jaké metodiky hodnotíme projekty. Seznamte se s porotou a loňskými vítězi.

VÍCE O SOUTĚŽI
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobní údajů.