Prodloužení termínu a přihlášky zdarma

S ohledem na současnou situaci v řadě firem a agentur, způsobenou pandemií nemoci COVID-19 a následně nouzovým stavem celé společnosti, odkládáme nominační období soutěže IEA20 až do 31.8. 2020.

Soutěž IEA20 se posouvá na pozdější období, ale pokud aktuálně již máte připravené nominace, máte volnější kapacity nebo více času při práci v režimu home office, příjem přihlášek je otevřený stále i nyní. Ukazuje se, že soutěž jako taková si svým zaměřením na efektivitu obhájila svou existenci i v době, kdy jedinou jistotou je nejistota. Podzimní termíny ani formu vyhlášení výsledků a prezentaci vítězných řešení tedy ještě nemáme stanoveny, ale zásadní  zpráva je, že pokračujeme a chceme díky našemu know-how v prezentování efektivity projektů pomoci i vám. 

Prodloužení nominačního období využijeme k tomu, abychom vám představili detailněji definování klíčového parametru úspěšné přihlášky do naší soutěže, tj. efektivity vašich projektů. Jasně stanovená data samozřejmě zvýší vaše šance v soutěži, ale především, pokud takto budete schopni uvažovat a prezentovat své projekty zadavatelům, budete mít argumenty, které budou klíčovou výhodou nejen v této nejisté době. Dále vás také chceme inspirovat jak úspěšnými studiemi nominací z loňského ročníku soutěže IEA, tak příklady publikovaných případových studií efektivních kampaní a projektů.

Současná situace jasně ukazuje přínos vzdálené online komunikace, aplikací, videokonferencí a online komunit. Zejména sociální sítě a přímá komunikace mezi odborníky ochotnými pomoci, se nyní ukazují jako nejefektivnější nástroj komunikace občanské společnosti, která dokáže přinášet pomoc a inovace, suplovat nedostatky a především efektivně řešit zdánlivě neřešitelné. Rozhodli jsme se proto, že právě neziskové projekty tohoto typu budou mít nominace ZDARMA v kategorii Obecně prospěšné projekty. Osobně navrhuji  za příklad takového projektu monitorování pohybu a kontaktů nemocných, viz iniciativa sdružení Covid19cz Tech & Data Hackathon.  

Budu velmi rád, pokud budete sledovat Soutěž IEA na sociálních sítích, Facebooku IEA a LinkedIn IEA , přispějete s návrhy na zajímavé současné projekty, které byste rádi v soutěži viděli a doporučili je. Chtěl bych, aby soutěž byla také prostorem k diskuzi, jak v současné bezprecedentní době zefektivnit podnikání i prostorem pro rady a tipy na využití zajímavých aplikací.

Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobní údajů.