Aktuality

Je tu další ročník soutěže efektivity digitálních projektů IEA!

Nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů se vrací s novým ročníkem! V Internet Effectiveness Awards 2024 se opět utkají projekty z hlediska jasně měřitelného přínosu pro zadavatele a naplnění stanovených cílů.

Soutěž IEA23 zná své vítěze!

Letošní ročník soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards vyvrcholil 23. listopadu slavnostním galavečerem. Na něm si zástupci umístěných projektů převzali zasloužená ocenění, včetně luxusních křišťálových cen z dílny světoznámé sklárny Moser pro všechna první místa.

Porota vybrala shortlisty kategorií soutěže IEA23. Tady jsou!

Ani letos to porota neměla vůbec jednoduché! Do letošního ročníku soutěže Internet Effectiveness Awards se přihlásily mimořádně kvalitní projekty. Porotci každému věnovali zaslouženou pozornost a nakonec vybrali tři nejlepší z každé kategorie.

Nominace do IEA23 uzavřeny. Děkujeme!

Děkujeme všem přihlašovatelům za nominace projektů do letošního ročníku soutěže efektivity Internet Effectiveness Awards

Prodlužujeme termín přihlášek do 31. 7. 2023

Několik zájemců o účast v letošním ročníku Internet Effectiveness Awards nás požádalo o prodloužení uzavírky přihlášek. Rozhodli jsme se, že tuto možnost dáme všem a tedy i vy ještě můžete přihlásit svůj digitální projekt až do pondělí 31. 7. 2023

Nominace do IEA23 spuštěny!

Od 1. 6. 2023 můžete nominovat své digitální projekty a zabojovat o prestižní oborovou cenu efektivity. Ukažte, že jsou vaše projekty efektivní a získejte uznání poroty, odborné veřejnosti i klientů.

 

Soutěž efektivity digitálních projektů IEA se hlásí s dalším ročníkem!

Nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů se vrací s dalším ročníkem! Řešení přihlášená do Internet Effectiveness Awards 2023 opět poměří své síly z hlediska jasně měřitelného přínosu pro zadavatele a naplnění stanovených cílů.

 

Soutěž IEA22 zná své vítěze!

Letošní ročník soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards vyvrcholil 24. listopadu slavnostním galavečerem. Na něm si zástupci umístěných projektů převzali ocenění a zbytek večera využili ke sdílení zkušeností s dalšími účastníky a také k networkingu.

Porota vybrala shortlisty kategorií soutěže IEA22. Tady jsou!

Musíme říct, že ani letos to porota neměla vůbec jednoduché. I po dvouleté “covidové” pauze se do soutěže Internet Effectiveness Awards 2022 přihlásily velmi kvalitní a úspěšné projekty. Každému z nich porotci věnovali mimořádnou pozornost a nakonec vybrali ty nejlepší z každé kategorie

Nominace do IEA22 uzavřeny. Děkujeme!

Děkujeme všem přihlašovatelům za nominace projektů. Nyní vše pečlivě vyhodnocujeme a již 24. listopadu proběhne předávání cen na slavnostním galavečeru.

Nominace do IEA22 spuštěny!

Je to tady! Od 22. 6. 2022 můžete nominovat své online projekty a pustit se do boje o prestižní oborovou cenu efektivity. Ukažte, že jsou vaše projekty kvalitní a získejte uznání poroty a odborné veřejnosti.

Nominace na IEA22 začnou 22. 6. 2022

Po dvouleté pauze způsobené pandemií nemoci covid-19 se IEA vrací na scénu! Již od 22. 6. 2022 tak budete moci opět nominovat svůj online projekt (nebo několik) a ukázat efektivitu řešení.

« 1 2 »
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobní údajů.