Aktuality

Nominace do IEA23 spuštěny!

Od 1. 6. 2023 můžete nominovat své digitální projekty a zabojovat o prestižní oborovou cenu efektivity. Ukažte, že jsou vaše projekty efektivní a získejte uznání poroty, odborné veřejnosti i klientů.

 

Soutěž efektivity digitálních projektů IEA se hlásí s dalším ročníkem!

Nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů se vrací s dalším ročníkem! Řešení přihlášená do Internet Effectiveness Awards 2023 opět poměří své síly z hlediska jasně měřitelného přínosu pro zadavatele a naplnění stanovených cílů.

 

Soutěž IEA22 zná své vítěze!

Letošní ročník soutěže efektivity digitálních projektů Internet Effectiveness Awards vyvrcholil 24. listopadu slavnostním galavečerem. Na něm si zástupci umístěných projektů převzali ocenění a zbytek večera využili ke sdílení zkušeností s dalšími účastníky a také k networkingu.

Porota vybrala shortlisty kategorií soutěže IEA22. Tady jsou!

Musíme říct, že ani letos to porota neměla vůbec jednoduché. I po dvouleté “covidové” pauze se do soutěže Internet Effectiveness Awards 2022 přihlásily velmi kvalitní a úspěšné projekty. Každému z nich porotci věnovali mimořádnou pozornost a nakonec vybrali ty nejlepší z každé kategorie

Nominace do IEA22 uzavřeny. Děkujeme!

Děkujeme všem přihlašovatelům za nominace projektů. Nyní vše pečlivě vyhodnocujeme a již 24. listopadu proběhne předávání cen na slavnostním galavečeru.

Nominace do IEA22 spuštěny!

Je to tady! Od 22. 6. 2022 můžete nominovat své online projekty a pustit se do boje o prestižní oborovou cenu efektivity. Ukažte, že jsou vaše projekty kvalitní a získejte uznání poroty a odborné veřejnosti.

Nominace na IEA22 začnou 22. 6. 2022

Po dvouleté pauze způsobené pandemií nemoci covid-19 se IEA vrací na scénu! Již od 22. 6. 2022 tak budete moci opět nominovat svůj online projekt (nebo několik) a ukázat efektivitu řešení.

Odložení soutěže IEA na rok 2022

24. 2. 2022: AKTUÁLNÍ INFORMACE: Soutěž je odložena na druhou polovinu roku 2022. Budeme nyní publikovat současné projekty a kampaně, zašlete nám jejich popis a podklady, my vám poradíme s jejich nominací. Tyto projekty mohou být po úhradě přihlášky zařazeny do soutěže.   

Prodloužení termínu a přihlášky zdarma

S ohledem na současnou situaci v řadě firem, způsobenou pandemií COVID-19, odkládáme nominační období soutěže IEA20 na druhou polovinu roku 2020Projekty, které podporují boj proti COVID-19 budou mít nominace ZDARMA. 

Jak podat přihlášku v soutěži IEA20?

Uvažujete o účasti v soutěži a potřebujete si ujasnit základní předpoklady k úspěchu? Přečtěte si tento základní návod jak uspět s přihláškou v soutěži efektivity IEA.

Startuje 15. ročník IEA20

Startuje 15. ročník soutěže Internet Effectivnes Award (IEA), která každoročně hodnotí nejefektivnější projekty české digitální reklamy a aplikací na základě prokazatelných výsledků

 

Vítězové Grand Prix IEA19

Vítězem hlavní ceny Grand Prix IEA19 se stala MONETA Money Bank, která získala celkem 7 ocenění

« 1 2 »
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady zpracování osobní údajů.